ZESPÓŁ 1

Anna Orligóra
+48 63 222 39 52

+48 63 222 39 42
+48 668 836 415
a.orligora@obatrans.pl 

Magdalena Kacprzak
+48 63 222 93 51
+48 63 222 39 42
+48 503 194 538
m.kacprzak@obatrans.pl

Justyna Greber
+48 63 222 39 50
+48 63 222 39 42
+48 503 168 734
 j.greber@obatrans.pl

Danuta Kaczmarek
+48 63 222 39 53
+48 63 222 39 42
d.kaczmarek@obatrans.pl

Katarzyna Jakubowska
+48 63 222 39 55
+48 63 222 39 42
k.jakubowska@obatrans.pl

Barbara Golczyńska-Sikorska
+48 63 222 39 83
+48 63 222 39 44
+48 696 005 384
b.golczynska@obatrans.pl

 


ZESPÓŁ 2

Emilia Fibich
+48 63 222 39 66
+48 63 222 39 44
+48 696 005 384
e.fibich@obatrans.pl

Arkadiusz Łaszcz
+48 63 222 39 65
+48 63 222 39 44
+48 696 005 384
a.laszcz@obatrans.pl

Justyna Bukowska
+48 63 222 39 64
+48 63 222 39 44
+48 696 005 384
j.bukowska@obatrans.pl

ZESPÓŁ 3

Justyna Lesiecka
+48 63 222 39 68
+48 63 222 39 45
+48 664 048 748
j.wierzbicka@obatrans.pl
Robert Lesiecki
+48 63 222 39 70
+48 63 222 39 45
r.lesiecki@obatrans.pl

ZESPÓŁ 4

Iwona Dymbińska
+48 63 222 39 60
+48 63 222 39 43
+48 501 515 832
i.dymbinska@obatrans.pl
Michał Kalinowski
+48 63 222 39 58
+48 63 222 39 43
+48 501 515 832
m.kalinowski@obatrans.pl
Magdalena Pawełczyk
+48 63 222 39 56
+48 63 222 39 43
+48 664 048 348
m.pawelczyk@obatrans.pl

 


ZESPÓŁ 5

Aneta Ciuśniak
+48 63 222 39 62
+48 63 222 30 35
+48 698 682 371
a.ciusniak@obatrans.pl
 

 


ZESPÓŁ 6

Monika Kacprzak
+48 63 222 39 71
+48 63 222 39 45
+48 604 767 615
monika.kacprzak@obatrans.pl

Patrycja Bazner – Sałop
+48 63 222 39 82
+48 63 222 30 35
p.bazner@obatrans.pl
 


 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem danych jest OBA-TRANS Sp.z o.o. z siedzibą w Turku przy ul. Komunalnej 1C. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.